شرایط مرجوعی و بازگشت محصول

مشتریان گرامی لطفا به موارد ذیل توجه فرمائید:

خواهشمند است قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر را اعم از قیمت، مشخصات، ویژگی و … به دقت مطالعه فرمایید.

هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را با محتویات بسته کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی به شماره 05138678587 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.

از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان (انعام،پول برگشتی و…) به رساننده مرسوله خودداری فرمایید.

شرایط بازگشت محصول:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد، خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره 05138678587 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد. درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، مجموعه دلشدگان از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

لوح‌های فشرده و کالاهای مصرفی جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

هنگام برگشت محصول خواهشمند است به همراه کالای برگشتی، فاکتور خرید نیز ارسال گردد و از نوشتن هرگونه توضیحات اجتناب شود.

هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار مجموعه دلشدگان به عهده مشتری می‌باشد.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال بر عهده مجموعه دلشدگان می‌باشد.

نحوه عودت وجه، درصورت فقدان موجودی کالای خریداری شده

در صورتی که امکان ارسال هرکدام از کالاهای خریداری شده بنا به هر دلیلی (از قبیل فقدان موجودی، خرابی کالا، عدم امکان ارسال کالای مربوطه بنا به دلایل فنی و …) ، مقدور نباشد، صرفا مبلغ کالای موبوطه پس از هماهنگی و اطلاع رسانی به خریدار، به شماره کارت استفاده در هنگام خرید، ظرف 24 الی 48 ساعت عودت می‌گردد.