کتابفروشی چشمه دلشدگان را بیشتر بشناسیم

مجموعه ­ی فرهنگیِ دلشدگان واقع در شهر مشهد که مدتی است به جمع فروشگاه ­های شعب کشوریِ نشرچشمه پیوسته، پس از مدت­ها فقدان حضور یک کل منسجم،  در شهر مشهد کتابخوان­ های غرب شهر را به کتابخوان­ های شرق  مشهد پیوند زده است

آشنایی با فضای دلشدگان

قفسه­ های کتاب بر اساس استاندارد های  نشرچشمه با عناوین فلسفه، روان­شناسی، نقد ادبی، شعر و ادبیات، داستانِ دیگران و داستانِ ما از هم تفکیک گردیده، علاوه بر این تقسیم­ بندی بدلیل استقلال بی­نظیر از بخش­های تاریخ، سیاست، نمایشنامه و سینما این مجموعه­ ها در جزیره­ های چوبی در میان این سالن خودنمایی می­کنند.

معرفیِ هر قفسه را یک  راهنمای کتاب برعهده دارد تا هر فرد بر حسب سبک و علایق­اش در فرآیند انتخاب کتاب و یا موسیقی هدایت گردیده و آن­ها را در پروسه­ ی شناخت کتاب­ها جهت گزینش همراهی کنند.

در مجاور قفسه­ های کتاب، وکنج مشاهیر  با درخت ریشه داری از مشاهیر قدیم و معاصر مراجعین را مشتاق گرفتن عکس یادگاری با مشاهیر می‌کند.

 پیش­تر که می­رویم قفسه های تاریخ و فلسفه ما را با اسم بزرگانی همچون کانت و سارتر آشناتر می‌کند. هر چیزی که از فلسفه بخواهیم در آنجا هست. سمت راست تابلوی سالن مزّینی به نام استاد بزرگوار، علیرضا نظیف، جلوه­‌گری می­کند کتاب­‌های کودک و نوجوان و بازی‌های فکری خاص با آن رنگ­ و لعاب و زیبایی نگاه هر رهرویی کودک و غیر را، دقیقه­ ای به خود خیره می­‌کند و کودکان می‌توانند ساعت‌ها کتاب بخوانند و یا حتی بازی و نقاشی کنند.درباره ما بیشتر بدانید :

تصاویر فروشگاه فیزیکی چشمه دلشدگان

مشاهده تور ۳۶۰ درجه از فروشگاه نشر چشمه دلشدگان