درباره ما بیشتر بدانید

کتاب‌فروشی دلشدگان برای اولین‌بار با خیال پردازی زوج جوانی در بدو تولد فرزندشان در سال ۱۳۹۴ در شهر مشهد آغاز به‌کار کرد. این کتابفروشی همواره علاوه بر رسالت اصلی خود که فروش کتاب بوده است، سعی در فراهم کردن محفلی گرم برای ادب‌دوستان و فرهنگ‌پروران عزیز بوده تا با فراغ خاطر میهمان مجموعه فرهنگی دلشدگان در انواع نشست‌های فرهنگی و ادبی باشند.

کتابکده دلشدگان در سال ۱۳۹۷ مفتخر به دریافت نمایندگی انحصاری نشرچشمه، یکی از بهترین ناشران کشور، در مشهد گردید و تبدیل به ششمین شعبه کتاب‌فروشی‌های نشر چشمه در کل کشور شد. از آن‌پس کتابفروشی نشرچشمه دلشدگان با نقل به مکانی جدید با مساحت ۶۰۰ متر مربع در سه طبقه در حاشیه بلوار وکیل‌آباد و با سرمایه‌گذاری صددرصد خصوصی تبدیل به مامنی برای میزبانی پژوهشگران، نویسندگان و مترجمان سراسر کشور و برگزاری بیش از شصت دوره نشست‌ و جلسات مختلف فرهنگی و ادبی شد.
هم‌اکنون نیز دلشدگان با دغدغه‌ فرهنگی و دلشدگی خود نسبت به فرهنگ و ادب، با ارائه بیش از ده هزار عنوان کتاب کاغذی و صوتی به وظیفه خود در جهت گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی جامه عمل می‌پوشاند و نیز دربخشهای متنوع و طبقات مختلف مجموعه کالاهای نوشت‌افزار، صنایع دستی و تزئینی، بازی‌های فکری، آلبوم‌های موسیقی، اسباب‌بازی وسایر محصولات مرتبط را برای خرید فراهم کرده‌است.

شایان ذکر است مجموعه فرهنگی دلشدگان برای رفاه و آسایش هرچه بیشتر همراهان عزیز خدماتی فراهم کرده‌است از قبیل: کافه‌بازی مخصوص بازی‌های فکری، کافه کتاب در فضای سرباز و همچنین سالن‌های مطالعه و جلساتِ “خیام”، “کمال‌الملک” و “عطار” با ظرفیت‌های مختلف تا ۱۰۰ نفر.
آروزی ما از آغاز هماره روشن کردن چراغی در دل فرهنگ سرزمینمان بوده و چراغ چشمه دلشدگان نیز روشن به نور دل همراهان نازنینی است که به چشمه می‌آیند، ماندگار می‌شوند و برای همیشه دوست و همراه ما می‌مانند.